• Markets
  • Retail

Retail

Карти лояльності

Проявіть турботу про постійних клієнтів: подаруйте їм гарну карту лояльності, надавши знижки - зробіть так, щоб вони знову повернулися!

Друкуйте карти в філії або випускайте їх централізовано у величезних кількостях. Ви можете нанести штрих-код для ідентифікації власника картки або зберегти дані в чіп.

Створіть привабливий дизайн карти, щоб клієнти відчули Вашу турботу.

Персоналізувати дисконтні карти дуже просто - для цього ознайомтеся з нашим портфоліо!

Виготовлення карт лояльності завоює довіру споживачів, які отримають накопичувальні бонуси і індивідуальний пакет пропозицій від Вашої компанії.

Багатофункціональні, прості в управлінні принтери Matica Technologies гарантують високу якість, унікальне маркування і швидкий друк дисконтних карт будь-якого дизайну, кольору і рівня складності, з кодуванням і масою інших опцій (ламінування, лазерне гравіювання, ембосування, фарбування фольгою і ін.).

Ви легко запишете на карту рекламу Вашого бренду, дані про власника або про використані знижки.

Друк карт лояльності на принтерах Matica Technologies - це персональний «ключ доступу» до Ваших товарів і послуг, який збільшить продажі і назавжди збереже прихильність клієнтів!

88672.59 грн.
Incl. 20 % TAX
Delivery time: For order only

Single sided retransfer printing, 300dpi

221760.22 грн.
Incl. 20 % TAX
Delivery time: For order only

Dual-sided retransfer printing, 300 dpi, FEM for 350 cards, Interface Module with embedded PC

69930.07 грн.
Incl. 20 % TAX
Delivery time: For order only

Single sided retransfer printing, 300dpi

Подарункові сертифікати

Виготовити привабливі подарункові карти нескладно, якщо Ви використовуєте продукцію Matica Technologies.

Будь-яке з наших пропозицій по персоналізації буде відповідати Вашим вимогам, починаючи від прямого друку на порожньому бланку до маркування заздалегідь надрукованою карти, з кодуванням або без

Пластикові подарункові карти викликають приємні почуття у близької людини або клієнта, а Вам не потрібно замислюватися над тим, що саме подарувати. Використовуючи передплачений подарунковий сертифікат на певну суму, людина сама вибирає вподобану послугу або товар:

  • покупку побутової техніки;
  • туристичну поїздку;
  • заправку авто;
  • послуги салону краси;
  • відвідування аквапарку;
  • вечеря в кафе і т.д.

Тепер не обов'язково робити замовлення подарункових сертифікатів на стороні - Ви можете швидко виготовити подарункові карти в будь-якій кількості прямо в своєму офісі.

Принтери Matica Technologies дозволять з легкістю персоналізувати подарункові карти будь-яким написом, нанести симпатичний малюнок, гравіювання, потрібний колір, штрих-код, фольгований карти і ін.

Виготовлення подарункових сертифікатів на обладнанні «Matica Technologies» - це прекрасна можливість налагодити контакти з клієнтами і зробити їм приємний сюрприз!

69930.07 грн.
Incl. 20 % TAX
Delivery time: For order only

Single sided retransfer printing, 300dpi

251496.25 грн.
Incl. 20 % TAX
Delivery time: For order only

Dual-sided retransfer printing, 600 dpi, FEM for 350 cards, Interface Module with embedded PC

Contacts