• Markets
 • Transit / Transportation

Transit / Transportation

Проїзна карта

Компанії громадського транспорту пропонують своїм пасажирам різні види оплати та реєстрації проїзду.

Ви бажаєте персоналізувати порожній бланк або записати особисті дані на заздалегідь надруковану картку, з кодуванням або без? - Matica Technologies вирішить ці питання! Сучасна система розсилки допоможе Вам організувати виготовлення пластикових карт.

Друк проїзних карт на принтерах Matica Technologies забезпечить Вашим клієнтам:

 • безпечний допуск в метро, ​​на автобус і т.д .;
 • зручну і швидку оплату без черг;
 • легке поповнення карти;
 • економію грошей на великій кількості поїздок.

Для Вашої компанії транспортні пластикові карти - це, перш за все, зростання виручки і високу якість послуг, що надаються, а також відмінна реклама!

Принтери Matica Technologies гарантують швидке і зручне виготовлення пластикових проїзних карт з будь-кодуванням транспортного додатки і рівнем захисту (магнітна смуга, штрих - код, безконтактна картка з чіпом, голограма, лазерне гравіювання і ін.).

А гарний термодрук з ламінованим покриттям, ембосовану, тиснення фольгою і інші візуальні ефекти дозволять Вам з легкістю нанести на карту будь-який текст або малюнок!

Ask manager
Incl. 20 % TAX
98526.48 грн.
Incl. 20 % TAX
Delivery time: For order only

Single sided retransfer printing, 300dpi

134752.02 грн.
Incl. 20 % TAX
Delivery time: In stock

Dual-sided retransfer printing, 600 dpi

Дисконтні проїзні картки

Соціальні транспортні карти дають можливість отримати пільгову знижку на оплату поїздки в громадському транспорті.

Якщо Ви плануєте впровадити низькі тарифи для окремих груп населення - просто надайте їм спеціальну пластикову картку. Принтери Matica Technologies - це пропозиція «№1» для друку дисконтних проїзних карт.

На відміну від звичайних проїзних, виготовлення пільгових транспортних карт передбачає персоналізацію особистих даних власника.

Принтери Matica Technologies дозволять Вам нанести на карту ПІБ і фото пільговика, номер і термін дії картки, закодувати в магнітну стрічку або чіп тарифи з числом поїздок, записати штрих-код, зробити передплатну панель і інше. Ви без проблем виготовите студентські проїзні, шкільні транспортні картки та ін. Пластикові соціальні карти.

Принтери для друку пластикових карт від Matica Technologies зручні в управлінні і поєднують в собі безліч сучасних технологій. Вони забезпечать чудову якість і високу ступінь захисту карт, а також вирішать будь-які завдання по персоналізації проїзних документів!

Наше обладнання завжди буде цікаво для всіх компаній і організацій, які беруть участь в соціально-значущих програмах!

Ask manager
Incl. 20 % TAX
Ask manager
Incl. 20 % TAX

Картки оплати дорожніх зборів

Ваша система оплати дорожніх зборів потребує персоналізації карт? Matica Technologies пропонує Вам широкий спектр рішень для друку і персоналізації карт оплати дорожніх зборів.

При великотоннажних перевезеннях використовуються пластикові карти оплати доріг, що прив'язуються до вантажівки, прискорюють проїзд і оптимізують витрати оператора доріг або власника автопарку. З її допомогою можна оплатити мита автоматично через бортове GPS пристрій або вручну через термінал.

Виготовлення пластикових карт оплати доріг на обладнанні Matica Technologies допоможе Вам забезпечити:

 • повноцінну ідентифікацію авто;
 • зручну оплату мит з розбивкою по дорогах / країнам;
 • рекламу бренду;
 • розрахунки в режимах post- або pre-оплати і ін.

Також Ви можете закодувати дорожні карти на отримання послуг заправки, мийки або тих. сервісу в мережі компанії-партнера (т.зв. паливно-сервісні карти) або випустити передплачені пластикові карти на будь-який номінал і термін для доріг без ручного поповнення.

Принтери Matica Technologies гарантують Вам швидку друк пластикових карт оплати дороги, в будь-якій кількості, з багаторівневим захистом і з великим набором опцій візуальної та електронної персоналізації!

36750.55 грн.
Incl. 20 % TAX

White, single sided, 300 dpi

161002.42 грн.
Incl. 20 % TAX
Delivery time: For order only

Single sided retransfer printing on oversized cards, 300 dpi

77701.17 грн.
Incl. 20 % TAX
Delivery time: For order only

Single sided retransfer printing, 300dpi

Пропуск на парковку

Для наших клієнтів ми пропонуємо пластикові паркувальні карти, які можна надрукувати і закодувати за один підхід. Matica Technologies розробила власні технології персоналізації ID-перепусток на стоянку.

Картковий принтер Matica Technologies миттєво випустить пластикові паркувальні карти різного розміру або типу кодування, які ідеально підійдуть під Вашу систему автоматичного паркування.

Виготовлення паркувальних карт на принтерах Matica Technologies - це:

 • надійний захист від підробок;
 • будь-яка персоналізація постійних і разових клієнтів;
 • красивий дизайн;
 • відмінну якість друку
 • багаторазове використання карти і ін.

На пластикові карти Ви можете нанести текст (ПІБ, номер, термін дії), фото власника, штрих-код, закодувати магнітну стрічку або оформити з використанням безконтактної технології паркувальні картки з чіпом. Друк пластикових карт може бути одно- або двокольорового, офсетний і трафаретний, з матовим або глянсовим ламінованим покриттям, лазерної маркуванням або з іншими елементами!

Виготовлення паркувальних карт на принтерах Matica Technologies завжди допоможе Вам оптимізувати роботу паркінгу за рахунок автоматизації оплати, обліку часу і контролю доступу на стоянку!

36750.55 грн.
Incl. 20 % TAX

White, single sided, 300 dpi

182002.73 грн.
Incl. 20 % TAX
Delivery time: For order only

Single sided retransfer printing on oversized cards, 300 dpi, contactless encoding module

101151.52 грн.
Incl. 20 % TAX
Delivery time: For order only

Dual sided retransfer printing, 300 dpi

Contacts