0
Your Cart is empty.
Total:  0.00 грн.

Your Cart

Your Cart is empty.

Пластикові карти грають велику роль в сучасному житті, роблять його зручніше і використовуються у самих різних ситуаціях: при отриманні знижки і для оплати товарів, в громадському транспорті, в якості подарункових сертифікатів, клубних карт, студентських квитків або ID-паспортів, для контролю доступу і т.п. Смарт-карти ідеально підходять для зберігання записаної на них інформації і служать персональним посвідченням власника. Це ефективний інструмент по роботі з клієнтом для завоювання його довіри, а також прекрасний варіант реклами бренду, послуг або заходів.

Сьогодні «пластик» не обов'язково замовляти на стороні - можна самостійно виготовити пластикові карти прямо в офісі, як в промислових масштабах, так і для цілей невеликої фірми. В цьому Вам допоможуть сучасні принтери для друку пластикових карт компанії Matica Technologies (Німеччина), офіційним дистриб'ютором якої на території України є компанія «Смарт-Тех».

Ідеальна якість друку принтерів Matica, їх компактність, легкість у використанні, безліч функцій і конфігурацій, швидка інтеграція з внутрішніми IT-системами - це гарантія друку пластикових карт будь-якої кількості і рівня складності, безпроблемна реалізація Ваших побажань щодо дизайну, безпеки, типу маркування й кодування карт.

Принтери пластикових карт Matica Technologies включають широкий вибір опцій візуальної та електронної персоналізації.

Наприклад, карткові принтери Matica з легкістю виготовлять солідні клубні карти з прекрасним тисненням і логотипом, надрукують ваучери поповнення з непрозорим скретч-шаром або елегантні пластикові подарункові сертифікати, стильні фірмові бейджи або пластикові перепустки з фото.

При бажанні, принтери для друку карт Matica швидко продублюють особисту інформацію на чіп або магнітну смугу і забезпечать надійний захист даних. Це дозволить надрукувати банківські карти, записати транспортний або мобільний додаток, зробити пластикові карти-ключі з розмежуванням доступу в приміщення або на парковку, оформити картки лояльності для корпоративних бонусів або дисконтні карти, а державним установам - підготувати національні ID-карти і багато іншого.

З Matica Technologies і «Смарт-Тех» всі Ваші ідеї стануть реальністю!

Контакти