0
Your Cart is empty.
Total:  0.00 грн.

Your Cart

Your Cart is empty.
  • Сфери застосування
  • Телекомунікації

Телекомунікації

Карти GSM (SIM карти)

Постійно зростаючий попит на GSM-карти потребує гнучких сучасних рішеннях в області персоналізації.

Компанія Matica Technologies пропонує Вам широкий асортимент продукції для реалізації цих особливих вимог.

Сьогодні SIM-карта - це не тільки переговори або ідентифікація абонента, але і швидкий доступ до рахунку, зберігання і обмін даними, проведення платежів та ін.

Принтери Matica Technologies забезпечать персоналізацію або друк SIM-карт будь-якого стандарту, розміру пам'яті і ступеня сумісності, включаючи:

  • карти GSM різного формату пластикової майданчика;
  • багатофункціональні карти UICC;
  • карти профілю SIM (2G), USIM (3G), LTE (4G) або CDMA.

Устаткування Matica Technologies закодує в чіп будь характеристики карти GSM і виконає зовнішню маркування (номер карти, телефону, PIN / PUK код і ін.). Це гарантує безпеку даних Ваших абонентів і ефективне надання мобільних послуг! На SIM-картки також можуть записуватися додаткові додатки. Можлива інтеграція принтерів із зовнішнім обладнанням.

Matica Technologies - це наднадійних персоналізація SIM - карт, гнучка і зручна клієнтська платформа з безліччю опцій, висока швидкість роботи і найсучасніші технології!.

передплачені картки

Персоналізація передплачених карт на обладнанні Matica Technologies являє собою швидке і ефективне рішення.

Передплачені картки оформляються миттєво і без ідентифікації клієнта, заздалегідь активуються через термінал. Вони зазвичай використовуються в небанківському секторі для самообслуговування та оплати невеликих разових покупок.

Устаткування Matica Technologies з легкістю надрукує для Вас ваучери з номіналом інтернет провайдера або стільникового оператора, карту для аукціону, подарункові карти, карти для оплати послуг в ТРЦ або на автозаправці і ін. Prepaid-карти.

Автоматичний друк передплачених карт на принтерах Matica Technologies - це:

  • швидке виготовлення карт передоплати в будь-якому обсязі;
  • ідеальне якість готової продукції;
  • красивий фірмовий дизайн;
  • поєднання прямого друку, ембосування і кодування;
  • широкий вибір опцій електронної та візуальної персоналізації.

Завдяки ергономічним розмірами принтери Matica Technologies прекрасно впишуться в інтер'єр навіть маленького прилавка або офісу. А нескладне управління завжди дозволить Вам легко надрукувати і закодувати будь-які передплачені картки!

Контакти