0
Your Cart is empty.
Total:  0.00 грн.

Your Cart

Your Cart is empty.
 • Сфери застосування
 • Корпоративний сектор

Корпоративний сектор

Карти контролю доступу

Карти контролю доступу стають дуже популярними, вони є важливою частиною системи корпоративної безпеки. Оснащена надійним чіпом в поєднанні з іншими способами захисту, включаючи ламінування, пластикова карта доступу - це більше, ніж просто «ключ» від офісу.

Matica Technologies пропонує Вам модельний ряд принтерів, які підходять для будь-якої персоналізації карт доступу і забезпечать їх друк, кодування і ламінування за один підхід!

На нашому обладнанні Ви можете закодувати безконтактні пластикові картки з чіпом (RFID-карти EM-Marine, Mifare) особистою інформацією по співробітнику, а також нанести фото, логотип або будь-який текст, з Ембосування або без.

Виготовлення карт доступу на принтерах Matica Technologies забезпечить:

 • надійний захист від «клонів»;
 • диверсифікацію частотних ключів;
 • швидку інтеграцію з системами контролю доступу;
 • моментальну передачу даних;
 • можливість перезапису і ін.

Безконтактні картки доступу від Matica Technologies легко зафіксують точку, час проходу і особистість працівника, гарантують безпечний доступ до дверей або до внутрішньої IT - мережі, автоматизують облік робочого часу, розмежують допуск в різні приміщення, а також нададуть Вашим співробітникам цікаві корпоративні бонуси!

Ідентифікатори відвідувачів

Нескладні у виготовленні пластикові перепустки допоможуть швидко з'ясувати, хто знаходиться перед Вами - співробітник або відвідувач.

Універсальне обладнання Matica Technologies пропонує Вам безліч рішень для друку ID-карт.

Використовуючи принтери Matica Technologies, Ви миттєво надрукуєте ідентифікаційні пластикові карти, записавши на них: ПІБ і кольорове фото гостя, назва компанії або заходи, малюнок бренду, напис «Відвідувач», час дії картки, номер кабінету і т.д. Можна легко зробити іменні пластикові бейджі для відвідувачів або звичайні пропуску, без ініціалів.

Спеціальний штрих-код посилить безпеку пропускного режиму і розмежує рівень доступу для гостей. А приємний колірний фон з красивим логотипом на міцному ламінованому пластиці забезпечить відмінну рекламу Вашої компанії!

Виготовлення пластикових перепусток на нашому обладнанні гарантує Вам чудову якість карт і велику швидкість роботи, легкість в управлінні і гнучкий функціонал з будь-персоналізацією - від термопечати до ембосування і кодування.

Друк пластикових посвідчень на принтерах Matica Technologies - це ідеальне рішення для контролю доступу та швидкої ідентифікації гостьового потоку!

Ідентифікатори персоналу

Кожна компанія має потребу в швидкій ідентифікації своїх офісних співробітників. Її забезпечать пластикові карти!

Matica Technologies пропонує Вам багато рішень по персоналізації ID-карт, будь це звичайні пластикові бейджі без кодування або багатофункціональні картки з чіпом.

За допомогою принтерів Matica Technologies Ви легко нанесете на карту співробітника:

 • ПІБ;
 • фото;
 • посаду, відділ;
 • назва фірми;
 • дату видачі та строк дії;
 • персональний номер і ін.

Ідентифікаційні пластикові карти підтвердять особистість співробітника, нададуть йому швидкий допуск в кабінет. А пластикові бейджики зі штрих - кодом і безконтактні картки з чіпом розмежують допуск працівників в окремі приміщення, що посилить безпеку систем контролю пропуску. При бажанні, карта пропуску кодується особистими даними співробітника, наприклад, щоб надати йому корпоративні пільги.

Солідні ідентифікаційні карти працюють на імідж Вашої компанії!

Принтери Matica Technologies прості в управлінні, поєднують в собі масу сучасних технологій і гарантують відмінну якість друку пластикових карт персоналу. Завдяки їм Ви завжди виготовите пластикові посвідчення будь-якої кількості, кольорової гами або типу персоналізації.

Контакти