0
Your Cart is empty.
Total:  0.00 грн.

Your Cart

Your Cart is empty.
 • Сфери застосування
 • Охорона здоров'я & Страхування

Охорона здоров'я & Страхування

Карти охорони здоров'я

Впровадження електронних медичних карт для комп'ютерної обробки і обліку даних підвищує попит і на персональні смарт-карти пацієнта.

Друк пластикових карт, кодування, ембосовану, розсилка - Matica Technologies пропонує Вам безліч гнучких рішень в області персоналізації карт під будь-які побажання клієнтів і співробітників.

Виготовлення пластикових карт пацієнта на нашому обладнанні заощадить час на реєстрацію або пошук паперових даних, надасть моментальний доступ до історії хвороби.

Принтери Matica Technologies легко і швидко запишуть на медичні пластикові картки з чіпом:

 • фото та паспортні дані;
 • захворювання, діагноз;
 • результати аналізів, вакцинацій;
 • прийняті ліки;
 • інформацію по минулим відвідинам клініки;
 • номер, логотип і контакти;
 • знижку на лікування та ін.

Гарний текст і малюнок на довговічному пластику з ламінуванням, ембосування, надійна кодування чіпа, смуга для підпису, штрих-код і багато іншого - все це забезпечать для Вас компактні, тихі і нескладні в управлінні принтери Matica Technologies.

Пластикові медичні карти від Matica Technologies зроблять процес лікування дешевше, простіше і швидше!

77701.17 грн.
в т.ч. 20 % ПДВ
Термін надходження: Під замовлення

Односторонній ретрансферний друк, 300dpi

Уточніть у менеджера
в т.ч. 20 % ПДВ

Нове покоління лазерних граверів

Уточніть у менеджера
в т.ч. 20 % ПДВ

Доступне рішення для ембосування банківських карт

Ідентифікатор пацієнта

З міркувань безпеки лікарні надають кожному пацієнтові пластикові посвідчення особи. На ID-карту наноситься текст, цифровий код, кольорові зображення або кодуються медичні дані, включаючи історію хвороби.

Виготовлення пластикових посвідчень пацієнта буде для Вас дуже комфортним, якщо використовувати обладнання Matica Technologies.

Друк пластикових карт від Matica Technologies і їх персоналізація (фото і ПІБ пацієнта, відділення лікарні, дата надходження, номер палати, напис «Пацієнт» і ін.) Допоможуть лікаря відразу визначитися, хто знаходиться перед ним.

Ідентифікаційні пластикові карти і пластикові бейджі також використовуються в якості перепусток. Ви легко закодуєте безконтактні картки з чіпом або завдасте унікальний штрих-код для входу тільки пацієнтів, можна з розмежуванням за часом і рівнем допуску.

Всі принтери Matica Technologies мають легкий інтерфейс, невеликі розміри і приємний дизайн, не шумлять, забезпечать для Вас високу швидкість друку, чудову якість і будь-які види персоналізації ID-карт.

Ідентифікатори пацієнта від Matica Technologies стануть прекрасним посвідченням особи і гарантують безпеку пропускного режиму!

98526.48 грн.
в т.ч. 20 % ПДВ
Термін надходження: Під замовлення

Односторонній ретрансферний друк, 300dpi

1928528.93 грн.
в т.ч. 20 % ПДВ

Надзахищене лазерне гравіювання для персоналізації ID-карток

Уточніть у менеджера
в т.ч. 20 % ПДВ

Підвищення стандартів швидкої, економічного і якісного друку карт

ID користувача для лікарні

Як визначити, хто перед Вами - доктор, обслуговуючий персонал, представник адміністрації або відвідувач? На це питання дадуть відповідь легкі у виготовленні ідентифікаційні пластикові карти.

Універсальні принтери Matica Technologies пропонують Вам будь-яке рішення в області друку і персоналізації ID-перепусток.

Виготовлення пластикових карт допоможе оптимізувати пропускний режим в клініці. На нашому обладнанні Ви миттєво надрукуєте пластикову карту, вказавши ПІБ та фото гостя, час перебування, номер кабінету, слово «Відвідувач» і т.д. Для посилення безпеки або розмежування зони доступу можна нанести на карту штрих-код.

ППринтери Matica Technologies легко ламінують карту, допоможуть з вибором кольору і малюнка: стильні пластикові бейджі або ідентифікаційні карти з фірмовим дизайном забезпечать рекламу Вашої лікарні!

Наше обладнання легке в управлінні, безшумне, гарантує швидкий друк і будь-яку персоналізацію, а також відмінну якість і безпеку ID-карт, що стануть ідеальним варіантом для ідентифікації відвідувачів.

Друк пластикових перепусток на принтерах Matica Technologies дозволить провідати рідних або отримати консультацію, не заважаючи роботі Вашої установи!

134752.02 грн.
в т.ч. 20 % ПДВ
Термін надходження: В наявності

Двосторонній ретрансферний друк, 600dpi

Уточніть у менеджера
в т.ч. 20 % ПДВ

Професійний картковий принтер середнього обсягу випуску

Карти Страхування

Будь-яку інформацію по страховці можна перенести на пластикову карту або зберегти в чіпі. При необхідності, для доступу до даних страховки потрібно лише пред'явити смарт-карту!

Matica Technologies пропонує страховим компаніям і медичним організаціям обладнання для друку пластикових карт.

Пластикові карти страхування від Matica Technologies є повноцінною альтернативою паперового поліса. Їх переваги:

 • компактні розміри;
 • безпека;
 • чудову якість друку;
 • зберігання всіх даних в одному місці;
 • швидкий доступ до інформації;
 • можливість надання знижок клієнтам;
 • реклама Вашої фірми.

Всі принтери Matica Technologies легкі в управлінні, ергономічні, забезпечать більшу швидкість друку і величезний вибір опцій персоналізації!

Друк пластикових страхових карт дозволить Вам ембосувати номер поліса і ПІБ власника, нанести фото або інструкцію до дії, ламінувати карту, оформити стильний дизайн з красивим логотипом, закодувати на чіп види, дати, випадки страхування і багато іншого.

Виготовлення пластикових карт страхування разом з Matica Technologies завжди поліпшить взаємодію клієнтів з Вашою компанією!

61250.92 грн.
в т.ч. 20 % ПДВ
Термін надходження: Під замовлення

Модуль одностороннього ламінування

Контакти